SHITET ----- Banese prej 117m2 . Marr edhe VETU..

Shitet nga: SYLA 02 Mar 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 117 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 117 m2 kati 7 n'breg dillit lagjja e re mati 1 ,Banesa eshte e sapo ndertuar banesa. posedon 3 dhoma gjumit, sallon,kuzhin,2 wc,2 ballkona,nxemje gjendrore, ashensor parging te mjaftushum leje ndertimi,si dhe posedon gjith dokmetacjoni perkates boj mdrrim edhe me vetur.


per me shum ju lutem kontaktoni ne nr 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim