SHITET. Banesë 100m2 në shitje e Mobiluar në Qen..

Shitet nga: Pro Real Estate 04 Gsh 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET. Banesë 100m2 në shitje e Mobiluar në Qendër.
Banesa gjendet përballë Qendrës së Regjistrimev, ose me saktësisht mbi Medilab 2, është në katin e VII-të dhe ka një pamje shumë të mirë, SHITET E MOBILUAR.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë (me trepezari)
1. Banjo
1. WC
2. Ballkon
1. Podrum 9m2
Banesa gjendet në një vend ideal për jetesë, shumë afër Sheshit, është e pajsiur me ngrohje qëndrore nga Termokosi si dhe ka pamje të bukur nga të dyja anët (edhe nga Sheshi edhe nga Kafet e vogla)

ID e shpalljes: 10086

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
pro-ks@hotmail.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim