SHITET. Banesë 35m2 në Prishtine

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 35m2 në shitje afër Teatrit DODONA.
Banesa gjendet në mes të Teatrit DODONA dhe Parkut te Qytetit.
Banesa është në katin e I-rë dhe është totalisht e renovuar, si dhe shitet e MOBILUAR.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon (që shfrytëzohet edhe si dhomë gjumi)
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10064

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim