SHITET. Banesë 45m2 në lagjen ULPIANA.

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë në shitje në ULPIAN afër shkolles fillore ‘’Hasan Prishtina’’.
Banesa është ndërtim I vjeter.
Banesa është në katin e III-të dhe është e renovuar dhe izoluar.
Banesa ka 45m.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Shpaiz
1. Ballkon
Banesa ka parking të mjaftueshëm dhe vend të mjaftueshëm për shftytëzim.

ID e shpalljes: 10022

Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim