SHITET. Banesë 50m2 në shitje, B.Diellit te Ambu..

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 50m2 në shitje, B.Diellit te Ambullanta.
Banesa gjendet përball ambullantës dhe është në katin e III-të me pamje nga lindja (nga Rruga B).
Banesa është e renovuar dhe ka mundësi zgjerimi deri ne 80m2 pasi që kulmi mund të shfrytëzohet për banim pa e dëmtuar strukturën e ndërtesës.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10059

Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim