SHITET. Banesë 50m2 në shitje në ULPIANË.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesë 50m2 në shitje në ULPIANË. afër shkolles fillore ‘’Hasan Prishtina’’.
Banesa është ndërtim I vjeter dhe gjendet afër shkolles fillore ‘’Hasan Prishtina’’.
Banesa është në katin e III-të dhe është e renovuar dhe izoluar.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Shpaiz
1. Ballkon
Banesa ka parking të mjaftueshëm dhe vend të mjaftueshëm për shftytëzim.

ID e shpalljes: 10022

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim