SHITET. Banesë 65m2 e MOBILUAR në shitje te Park..

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 65m2 e MOBILUAR në shitje te Parku i Qytetit.
Banesa është në katin e I-rë, ka 65m2 si dhe ka ndriqim të mjaftueshëm.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Koridor te madh
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10069

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim