SHITET. Banesë 68m2 në shitje te Sh.F. “I. Qemaili

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Diellit, te Ismail Qemaili
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesë 68m2 në shitje te Sh.F. “Ismail Qemaili”
Banesa është në mes të Qendrës Tregtare dhe Sh.F. “Ismail Qemaili” dhe është në katin e V-të.
Banesa ka gjithsej 68m2 mirëpo të shfrytëzueshme ka ka 80m2.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Shpajz
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10065

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim