SHITET. Banesë 73m2 në shitje, në lagjen TOPHANE.

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE.
Banesa gjendet përballë Universitetit RIINVEST dhe banesa të kësaj kuadrature ka në katin e VIII-të dhe katin e IX-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon
Banesa ka esktra ngrohje qëndrore ( me rrymë ) si dhe ka lidhjen për ngrohje qëndore me TERMOKOS, ka ujë 24 orë si dhe ka lift I cili mirëmbahet.

ID e shpalljes: 10041

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim