SHITET. Banesë 74m2 në shitje, ndërtim i vjetër ..

Shitet nga: Pro Real Estate 04 Gsh 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

103 600 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 74m2 në shitje, ndërtim i vjetër në Aktash.
Banesa gjendet shumë afër Intereminex-it dhe është në katin e III-të.
Banesa është ndërtim I vjetër dhe në dokumente ka 73.67m2 si dhe është pjesërisht e renovuar.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
2. Ballkona

ID e shpalljes: 10085

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim