SHITET. Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Die..

Shitet nga: Pro Real Estate 04 Gsh 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.
Banesa gjendet afër poliklinikës Zatriqi (100m larg Sh.F. Ismail Qemaili), është në katin e II-të dhe është I pozivionuar Jug-Perëndim.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
2. Ballkona
Banesa ka parking të mjaftueshëm, ka ujë 24orë si dhe është në vend ideal për jetesë.

ID e shpalljes: 10077

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim