SHITET. Banesë duplex 90m2 në shitje, B. i Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit, banesat e bardha
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë duplex 90m2 në shitje, lagjja Bregu i Diellit.
Banesa gjendet te Banesat e Bardha, është në katin e V-të, ka gjithsej 89.63m2 dhe është 2 (dy) katëshe.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
2. Shpajza
Banesa ka mundësi të zgjerimit ( të nxjerrjes dhe të një dhome ), pa leje komunale sepse është e gatshme edhe një dhomë, vetëm duhet izolimi.

ID e shpalljes: 10039

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim