SHITET. Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 në Ak..

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 në Aktash.
Banesat janë njëra 45më dhe tjetra 85m2. Banesat janë bashkuar dhe është bërë një banesë e madhe 130m2 dhe janë në katin e I-rë.
Banesa shiten edhe ndaras. Çmimi për metër katrorë 1000€/m2.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë ( me trepezari )
2. Shpajza
1. Banjo
1. WC
2. Ballkona
Banesa ka ekstra të renovuara Parketin, Roletne, Klimë si dhe dyert të gjitha të vendosura ekstra.

ID e shpalljes: 10058

Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim