SHITET BANES ne DARDANI te BASHKESIA e 3-te LOKALE

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali Sot 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Daradani
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banes ne Dardani te Bashkesia e 3-te Lokale ne katin e 7, banesa me dokumenta ka sip.52m2 dhe eshte e gatshme te bartet menjer, dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites,
- Kuzhina ndaraz me tryezari,
- Dhoma e gjumit,
- Banjo,
- Terasa,
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 622 262
049/ 612 222

e-mail: sali@access-ks.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim