SHITET BANES ne DARDNIA te BASHKESIA e 3-te LOKALE

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali Sot 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banes ne Dardani te Bashkesia e 3-te Lokale ne katine e 3, 60m2 me flet poseduse , dokumentat e banese jani ne menyr te rregullt bartja behet brenda afati kohet, dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites,
- Kuzhine ndarza me trapizari,
- Dhoma e gjumit,
- Banjo,
- Terasa,
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
049/ 612 222
046/ 128 822
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim