SHITET BANES ne MATI 1 perballa BANESAV te TREGTIS

Shitet nga: N.SH."ACCESS"-Sali 24 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banes ne Mati 1 , perballa banesave te tregtis ,ne katin e 4, banesa eshe e perfunduar dhe e gatshme per banim dhe ka kete renditje:

- Ne qmim eshte e perfshir edhe garazha.

- Dhoma e dites me kuzhine,
- Dhoma e gjumit,
- Banjo,
- Terasa,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim