SHITET BANESA -B. I DIELLIT AFER SH.F.I.QEMAIL" P

Shitet nga: Naser 23 Mar 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr. M.Gradica B.DIellit Prishtinë
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Breg te Dilellit afer Sh.F. "Isamil Qemaili" dhe Tregut te gjelbert.
Banesa është ndertim i paralufte.
Banesa ndodhet ne katin e 7
GJendja e banese: e renovuar kompletuar (dyer ,dritare,dysheme dhe mure)
Renditja: banesa ka pamje nga ana perndimore dhe lindore
Salloni ne anen perendimore, kuzhina e ndar nga salloni
Dhomat ne anen lindore
Nji Banjo dhe dy WC.

Qmimi sipas marrveshjes
Nr.kont. 044671993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim