SHITET BANESA (GARSONIERE) AFER 45m2

Shitet nga: H.Krasniqi 20 Nën 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bulevardi i dëshmorëve
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer Hotel Bacit, e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim