SHITET BANESA NE ULPIANE

Shitet nga: nina 28 Maj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane afer shkolles "Hasan Prishtina".

Banesa eshte ndertim i vjeter dhe eshte e renovuar. Eshte ne katin e IV.

Ka nje dhome gjumi,sallon me kuzhine,banjo, ballkonin dhe nje shpajz.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim