SHITET BANESA 3 DHOMSHE NE PRISHTINE

Shitet nga: Alban Gjoshi 19 Krr 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANEAS 3 DHOMSHE NE PRISHTINE. BANESA GJINDET MBRAPA POSTES TE QAFA NE PRISHTINE (PERBALL KOLEGJIT RIINVEST). BANESA GJINDET NE KATIN E 6 DHE KA NJE SIPERFAQE PREJ 86.6 METRA KATROR; DHE ESHTE NE FAZEN PERFUNDIMTARE. BANESA POSEDON:

- SALLON
- kUZHINE
- BALLKON
- 2 DHOMA GJUMI
- DYER TE DHOMAVE (PRODHIM GJERMAN)
- BANJO
- WC
- SHPAJZ
- ASHENSOR.

QMIMI I BANESES ESHTE 86000 EURO. POASHTU NE FOTO MUND TA SHIHNI EDHE PLANIN E BANESE ME DIMENSIONE TE SAKTA.

TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETA NUMRA TELEFONI:

+377 44/251 - 392; +377 45/306-008;

PRESIM BLERES SERIOZ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim