SHITET BANESA 5 PJESE 140 m² LAGJE BREGU I DIELL..

Shitet nga: Ardi 25 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA POSEDON :
3 DHOMA
2 BANJO
1 SALLON
1 KUZHINE
2 BALLKONA
BANESA GJENDET NE KATIN E 7 (shtate)
POSEDON LIFTIN ME KARTELE
KA NXEMJE QENDRORE (ME RRYME)
BANESA ESHTE E MOBILUAR ME MOBILE TE REJA DHE GJENDET NE LAGJEN Bregu i Diellit " AKTASH " PERBALLE SALLES "1 TETORI" DHE AFER FURRES "QERIMI 1" .
BANESAT JANE NDERTIM I RI

Viber : +41793071515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim