SHITET BANESA 72M2 KOMPLET ME MOBILE MBI SLLOVEN..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ELF 22 Krr 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA 72M2 MBI SLLOVENIA SPORT, NDERTIM I RI, KATI IV,
DHOME DITE ME KUZHINE,
2 DHOMA GJUMI,
BANJO,
KORIDOR DHE
BALLKON,

BANESA SHITET ME MOBILE DHE JAN TE REJA,

QMIMI SIPAS MARREVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim