SHITET BANESA DARDANI 4 x DHOMA -104 m2 -KOMPLET..

Shitet nga: JETONI 25 Tet 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë

SHES BANESEN SUPER LUXOZE ne DARDANI. 104 m2

BANESA eshte NDERTIM i VJETER mirpo KOMPLET e RENOVUAR dhe me MOBILJE te REJA. ***

BANESA eshte PERDHESE e LARTE me nje SIPERFAQE prej 104 m2 dhe

Perbehet prej :

1 x SALLON
1 x TV PLASMA - LCD
1 x TREPEZARI - ne nje HAPSIRE te VEQANT.!!!
1 x KUZHINE ne nje HAPSIRE te VECANTE me te Gjitha PAJISJET e DUHURA dhe te REJA si dhe ORIGJINALE.!! ***
1 x MAQINE *** per LARJEN e ENEVE ***
3 x DHOMA te FJETJES ***
1 x BANJO
1 x MAQINE per *** LARJEN e RROBAVE ***
1 x KORIDOR i MOBILJUAR
1 x BALLKON i MADH me PAMJE te BUKUR
1 x SHPAJZ
1 x PODRUM
1 x PARADHOME

BANESA mund te PERDORET edhe si ZYRE ose te SHENDRROHET edhe ne LOKAL.!!!

Nji MUNDESI tjeter ofron BANESA - pasi qe ka KVADRATURE te MADHE me u SHENDRRU ne 3 ose 4 GARSONJERE .!!!

QMIMI : 179.000.- € - 104 m2

DOKUMENTACIONI eshte i RREGULLT dhe mund te PERKTHEHET MENJEHERE ne EMER te BLERESIT.!!!

Per ma shume INFORMATA si dhe per ta VIZITUAR BANESEN, na KONTAKTONI permes TEKEFONIT ne CDO KOHE.!!!


JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327

*******************************************************************************************************
Banesa.Apartmane.Shtepija.Shtepia.Toka.Plac.Objekt.Afarist.Zyre.Lokal.Butik. Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanjaitalia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMWX5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, kabell nikon SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB,FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ,KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD,APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT,SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI,MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, kafshe. qen. ace REEBOOK, Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD,VW,Fiat, x10 PASSAT, TOYOTA, MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA,SEAT, JETTA,TDI, AGREGAT, kabell GJ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim