SHITET BANESA DY DHOMSHE, ME QMIM TE ARSYESHEM

Shitet nga: Nazif 10 Shk 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Numri i dhomave: 2
Adresa: Pran rruges B
Sipërfaqe: 59,60 m2
Ndertuar nga KAWA-GROUP
Numri kontaktues:044 223 860 ose 045 666 301
NDRRIM I MUNDSHEM ME VETURE

Standart i ri ndërtimor Kompleksi i pa parë deri më tash ''KAWA'' gjendet në Lagjen Mati - 1, rendi i dytë i ndërtesave përgjatë rrugës ''B'' dhe ka qasje shumë të mirë
në rrugën ''B''.

-Apartamenti C 59,65m2-Qëndrimi ditor +Kuzhina,Dhoma e fjetjes 1, Banjo, Korridori,Ballkoni
-Apartamenti D 59,12m2-Qëndrimi ditor +Kuzhina,Dhoma e fjetjes 1, Banjo, Korridori,Ballkoni

Të veçantat e kompleksit "KAWA":

Kompleksi "KAWA" do të ndërtohet ndryshe nga të tjerët, ku vëmendje të veçantë do ti kushtohet cilësisë dhe garancisë së lartë dhe atë në atë mënyrë që klientët tanë asnjëherë të mos pendohen për investimet e tyre, qoftë për të jetuar apo edhe për të bërë biznes.Vëmendje të veçantë do ti kushtohet hapësirave të brendshme dhe shpërndarjes së dhomave që të jenë sa më funksionale dhe më praktike. Gjithashtu vëmendje do ti kushtohet ajrosjes së apartamenteve dhe largimit të ajrit të papastër.

Apartamentet do të jenë të veçanta.
Ndërtesat do kenë vetëm pesë kate banimi.
Çdo katë do të ketë vetëm 4 apartamente.
Çdo shkallë / hyrje do të ketë nga dy ashensor, njëri prej tyre do të jetë i gjerë edhe për raste emergjente.
Do të ketë ambiente si për rekreacion ashtu edhe për argëtimin e banorëve.
Do të ketë ambiente edhe për të moshuarit.
Do të ketë parkingje dhe garazha të mjaftueshme.Do të ketë shërbime të ndryshme gjatë 24h brenda kompleksit.
Do të ketë restaurante dhe hapësira afariste për plotësimin e nevojave fizike dhe sociale të banorëve.
Çdo apartament do të ketë oxhakun për kaminë
Elektriku me materiale të cilësisë së lartë.
Ujësjellësi me materiale të cilësisë së lartë.
Banjot me pllaka / keramika të klasit të parë dhe pajisje ‘Geberit’.
Ngrohja dhe mirëmbajtja e kompleksit.
Kompleksi ‘KAWA’ do të ketë një sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtje dhe sherbimesh për banorët e saj.
Garancit; 2 vjet për pajisjet e instaluara nga kompania jonë dhe 5 vjet për materialet ndërtimore të kryera nga kompania jonë.
Kompleksi ''KAWA'' do të ketë një sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtjeje dhe shërbimesh 24h për banorët e saj.
Kompleks ''KAWA'' për komoditetin..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim