SHITET BANESA E RE NE BREGUN E DIELLIT- 88000 EURO

Shitet nga: FB 08 Qer 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit (afer furres Qerimi 1
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA EKSLUZIVE NE BREGUN E DIELLIT – 80 M2 NETO, E RE (BANESA TE KOMPANISE “TREGTIA”) NE LAGJEN BREGU I DIELLIT AFER RESTORANIT “DAVIDOFFI” (Furra – Qerimi 1)
BANESA GJENDET NE KATIN E 2-TE DHE POSEDON

1 SALLON DITE ME KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
2 BANJO
1 BALLKON
1 SHPAJZ
1 GARAZHE
BANESA KA ASHENSORIN, 24 ORE UJE, NXEMJE QENDRORE SI DHE KLIMATIZIM.

QMIMI - 88000 Euro ME MUNDESI MARREVESHJE


TEL : 044 127 441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim