SHITET BANESA EMSHIR NDERTIM I LESNES

Shitet nga: Asdren 17 Tet 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 78.18 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE EMSHIR KOMPLEKSI BLERTI NDERTIM I LESNES OBJEKTI 2
BANESA KA 78.18m2
BANESË 3 DHOMËSHE
,QËNDRIM DITORË
,2 DHOMA GJUMI
,BANJO DHE
,TERASA
,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim