SHITET BANESA MBI KURRIZ DARDANI KATI I -I-

Shitet nga: Pronari 03 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

107 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Idriz Gjilani Dardani - Kurriz Prishtinë
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
BANESA KA 64m + 40m TERASË TË MBULUAR, METRI I BANESES 1300 EURO, NDËRSA METRI I TERASËS 600 EURO.
BANESA KA PAMJEN NGA PLATOJA E KURRIZIT DHE MUND TË SHFRYTËZOHET SHKELQYESHËM EDHE PËR ZYRË APO ORDINANCË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim