SHITET BANESA NË ARBËRI

Shitet nga: Simon 27 Nën 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË ARBËRI, KOMPLEKSI ARTI GROUP, KATI 5, ME SIPËRFAQE 90m2, + 22m2 GARAZHA, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, BALLKON, NXEMJE QENDRORE, UJE 24h, SIGURIM TË KAMERAVE, DHE SIGURIM FIZIK, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 125.000.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim