SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: Pirro 23 Jan 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË BANESAT E BARDHA, KATI 3, ME SIPËRFAQE 63.71m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, SHPAJZ, BANJO, BALLKON, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 54.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim