SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: Pirro 23 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË BANESAT E BARDHA, KATI 2, ME SIPËRFAQE 64m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, ME PAMJE NGA LINDJA, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 53.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim