SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: Pirro 15 Mar 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, TË BANESAT E BARDHA AFËR XHAMIS, ME SIPËRFAQE 44m2, KATI 1, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, KORIDOR, BANJO, BALLKON, GARAZH, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 30.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim