SHITET BANESA NË DARDANI

Shitet nga: Simon 01 Pri 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË DARDANI, TË SHESHI “BILL CLINTON” KATI 4, ME SIPËRFAQE 63m2, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 90.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim