SHITET BANESA NË DARDANI

Shitet nga: PIRRO 11 Gsh 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË DARDANI, PËRBALL SANTES, KATI 7, ME SIPËRFAQE 105m2, ME 3 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, TRAPEZARI, BANJO, WC, ME PAMJE NGA DY ANËT, 2 BALLKONA, +TERASA 40m2, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 100.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim