SHITET BANESA NË DARDANI

Shitet nga: PIRRO 19 Dhj 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË DARDANI, TË KROI I BARDHË, KATI 4, ME SIPËRFAQE 64m2, +PODRUMI, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ME PAMJE NGA LINDJA, ÇMIMI 74.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim