SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT

Shitet nga: Simon 20 Nën 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagja e Spitalit
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT, TË BANESAT E ROYALLIT, KATI 6, ME SIPËRFAQE 65m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË, BANJO, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 52.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim