SHITET BANESA NË MATIN 1

Shitet nga: Pirro 09 Shk 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË MATIN 1, TË BANESAT E TREGTIS, KATI 7, ME SIPËRFAQE 67m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, BANJO, KORRIDOR, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 59.000Є.

www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim