SHITET BANESA NË PEJTON, TË SACH CAFFE

Shitet nga: Pirro 14 Mar 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 91.5 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË PEJTON, TË SACH CAFFE, KATI 3, ME SIPËRFAQE 91.5m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, SHPAJZ, BANJO, NXEMJE QENDRORE, 2 ASHENSORE, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 100.500Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim