SHITET BANESA NË RRUGËN KRYESORE TË LAGJES SPITALI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencion për patundshmëri DORDOLECI 07 Dhj 15:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË RRUGËN KRYESORE TË LAGJES SË SPITALIT,500m NGA RRETHI KRYESOR

Banesa i ka 60 m2, është në katin e 3 dhe posedon ashensor, si dhe ka pamje te mirë drejtuar nga Lindja.

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës + kuzhinë
1 dhomë gjumi
1 banjo
1 korridor
1 ballkon
1 parking (garazh)

Banesa është e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne.

Çmimi i shitjes së banesës është 45,000 €
Çmimi i shitjes së banesës me Parking (garazh) është 52,000 €


Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim