SHITET BANESA NË ULPIANË

Shitet nga: PIRRO 05 Gsh 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË ULPIANË, MBI TREGUN, KATI 1, ME SIPËRFAQE 90m2, +PODRUMI, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 110.000Є
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim