SHITET BANESA NË ULPIANË

Shitet nga: Simon 20 Nën 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË ULPIANË, AFËR MOCARDIT, KATI 3, ME SIPËRFAQE 51m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, BANJO, BALLKON, ME PAMJE NGA PERENDIMI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 61.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim