SHITET BANESA NË ULPIANË

Shitet nga: Pirro 10 Shk 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË ULPIANË, AFËR AAK-ës, KATI 4, ME SIPËRFAQE 43m2, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 53.000Є.


www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim