SHITET BANESA NE BREG DIELLI-NDERTUES STANDARDI^

Shitet nga: Dugi 26 Mar 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Breg Dielli-te Standardi
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 91 metra katror NETO, ndertim i kompanise "Standardi", e cila gjindet ne katin e 5, Pamjen e ka nga Jug-Perendimi. Banesa eshte e mobiluar ne teresi, shitet komplet me mobilje, e ka garazhen dhe depon e tij dhe ka kete renditje:

Dhome e dites + kuzhine,
Korridor,
3 dhoma gjumi,
2 banjo (njera WC),
ballkon

Cmimi eshte 98 mije euro, komplet me mobilje, garazhe dhe depo.

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555 (+viber)

e-mail:
search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
O.bl.vib
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim