SHITET BANESA NE BREG DIELLIT -BANESAT E STANDARDI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DRENI Sot 08:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Breg Diellit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa (me garazh dhe bodrum) në Bregun e Diellit – te banesat e STANDARD-it, kompleksi “Dafina”, Prishtine. Banesa të reja të ndërtuara nga kompania STANDARD. Banesa ka 75m2 , kati i 2-te. Banesa shitet e mobiluar, bashke me garazhen dhe depo/bodrumin. Cmimi total 80000€.�Banesa ka 3 dhoma (1 dhome dite dhe 2 dhoma gjumi), 1 kuzhine (te ndare nga dhoma e dites), 1 depo, 1 banjo, 1 WC dhe 1 ballkon. Garazha (nentokesore) ka 17m2 dhe depo/bodrumi (afer garazhes) ka 3.5m2. Vendparking te perbashket para nderteses. Banesa eshte e re, me plan shume praktik/funksional, e mobiluar ne menyre moderne. Ka qetesi te mjaftueshme. Ka shume ndriçim natyral – pamje jug/perendim. Dy markete brenda kompleksit banesor. - Klime (Samsung) per ftohje dhe ngrohje. Ngrohje qendrore (te pavarur dhe shume efikase; - Mirembajtja e objektit (pastrimi, mirembatja e pergjithshme, etj.) - Mirembajtja e liftit – 24h- Mirembajtja e gjeneratorit – rryme 24h - Ndriçimi publik (ne hyrje, garazh dhe park) - Uji - ka furnizim 24h pa nderprerje - Uji i ngrohte – 24h (sistem pa bojler). Eshte mundesia qe te instalohet edhe bojleri. - Sigurimi – 24h (rojtar) - Sistemi i gazit eshte i instaluar sipas standardeve te BE-se (ne te ardhem per kyqje te gazit) - Sistemin kunder zjarrit - Banesa eshte e siguruar (sigurim ndaj demeve dhe vjedhjeve�- Qasje në internet dhe TV kabllovik (IPKO dhe Kujtesa)
Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim