SHITET BANESA NE BREG DIELLIT 94M2

Shitet nga: Sedat 19 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa shitet urgjentisht
Banesa posedon 1 sallon 2 dhoma gjumi 1 kuzhin 2 korridore 1 wc 2 shpajza dhe 1 ballkon
Dokumentacioni eshte i regullt perkthim i menjhershem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim