SHITET BANESA NE BREG TE DIELLIT 96m2

Shitet nga: Property 12 Krr 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne breg te diellit te Zatriqi
Banesa ndodhet ne katin e 2te dhe ka 96m2
2 banjo
3 dhoma
1 Kuzhine
2 ballkona (te mbyllur me xhama)
Ka te instaluar sistemin e ngrohjes me rryme.

Per me shume info kontakt:
Agjencioni Property

044784720
apo permes email
property.resnsc@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim