SHITET BANESA NE BREG TE DIELLIT(ME MARRVESHJE)

Shitet nga: Blerim 30 Maj 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu I diellit
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne breg te diellit,kati i dyte,hapesire per parking,pamje te bukur,kuzhina e kompletuar,dy banjo,ballkon dhe podrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim