SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT X

Shitet nga: Blerim 03 Maj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu I Diellit te posta e vogel
Sipërfaqe: 81 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne breg te diellit prapa poster perballe rruges se re(rr.enver maloku) Banesa gjendet ne katin e dyte. Ka 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhin+trapezari,ka 1 banjo dhe 1 tualet. Poashtu ka terrasen sikurse edhe podrumin prej 14m2 Qmimi: Me Marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim