SHITET BANESA NE DARDANI

Shitet nga: SHITET BANESA 12 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen ne Dardani BANESA KA DHOME DITE TE MADHE, KUSHINEN DHE BANJON. ESHTE PERDHESE DHE CMIMI ESHTE 35000EURO
TE GJITHA DOKUMENTACIONET JANE NE RREGULL DHE MUND TE BARTET BRENDA DITES. LOKACIONI I BANESES ESHTE PRAPA POSTES NE DARDANI-PRISHTINE .
MUNDE TE PERDORET EDHE PER NDONJE ORDINANC STOMATOLOGJIKE APO DIQ TJETER
PER ME SHUME INFORMATA MUND TE THIRRNI NE TELEFONIN 044 186468 DHE
+38649 186468 (VIBER)
Çmimi:
35 000 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim