SHITET BANESA NE KALABRI TEK UBT-ja

Shitet nga: Pronari 03 Gsh 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 73.5 m2 në lagjën Kalabria në rrugën Rexhep Krasniqi pn. Prishtinë.


Banesa përbëhet nga:


Dy dhoma të gjumit të mobiluara komplet me shtretër dhe staf përcjellës;
Një sallon apo qëndrim ditorë i kompletuar;
Një kuzhinë me tryezari, e kompletuar;
Një korridor i mobiluar me staf;
Një banjo e kompletuar;
Një ballkon.
Një garazhë për veturë në katin përdhesë.


Banesa është ndërtim i ri në katin e I-rë me pozicion jugë-lindje, e mobiluar komplet me të gjitha gjërat e nevojshme për banim.
Dhomat e gjumit janë me mobilje dhe shtretër (double).
Kuzhina është e kompletuar me të gjitha elementet e nevojshme, të gjitha janë të reja dhe moderne.
Salloni është i kompletuar me staf të nevojshëm, korridori i banesës është i mobiluar me hapsirë të mjaftueshme dhe shumë funksionalë, banjo posedon dush kabinen me dyer të xhamit (modern) dhe komodë speciale për banjo.
Banesa posedon roletat e jashtme të aluminit termoizoluese, po ashtu garazha për veturë është në përdhesë me qasje të lehtë e të rrafsht.
Banesa shitet me mobilje ashtu sic duket në foto, të gjitha gjërat në banesë janë të reja.


Për vizitë banesës mund të thërrisni nëpërmjet telefonit ose e-mail!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim