SHITET BANESA NE LAGJEN ARBERIA AFER MAXI-it

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DA VINCI 21 Qer 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne shitje ne lagjen Arberia afer marketit maxi. Banesa ka 60m² dhe gjendet ne katin e I-re.
Renditja
Sallon me kuzhin
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Qmimi 49500

Kontakti
tel/viber 045 951 358
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim